Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wałkonowy Górne

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Drużykowa

Drużykowa(Wałkonowy Górne + 10 km)

234 900 zł90 m² 2 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Drużykowa (szczekociny),. To propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, którą można odświeżyć.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Drużykowa(Wałkonowy Górne + 10 km)

569 000 zł317 m² 1 794,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:24 300 m²

Zadzwoń:   Współpracując z biurem nieruchomości homeon, działającym na terenie Śląska i Zagłębia, zyskują Państwo kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Aleksandrów

Wąsosz(Wałkonowy Górne + 16 km)

40 000 zł2 777 m² 14,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wąsosz, przy ulicy Aleksandrów (gmina Koniecpol). Nr działki: 1225/1, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Brzozowa

Brzozowa(Wałkonowy Górne + 8 km)

95 000 zł1 735 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 1735 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Górna

Koniecpol(Wałkonowy Górne + 16 km)

199 000 zł11 833 m² 16,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek położony w miejscowości Koniecpol sprzedawane jako całość w którego składa wchodzą na mapce zbiorczej zaznaczone numerami: 2. Działka o powierzchni 5164 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zaleszczyny

Zaleszczyny(Wałkonowy Górne + 22 km)

393 000 zł50 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 900 m²

Duże gospodarstwo usytuowane na działce z przeznaczeniem zabudowy na terny mieszkaniowe ok. 3200 m.kw., gruntami rolnymi oraz lasem. Łącznie 2,59 ha działki. Istnieje możliwość podziału działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ludynia(Wałkonowy Górne + 18 km)

98 000 zł1 871 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 1871m2 w miejscowości Ludynia, gm. Krasocin Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1871m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łysiny

Łysiny(Wałkonowy Górne + 19 km)

14 000 zł1 141 m² 12,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Łysiny, gmina Koniecpol Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Łysiny w gminie Koniecpol , w spokojnej i naturalnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wałkonowy Górne

Wałkonowy Górne,świętokrzyskie

50 000 zł10 280 m² 4,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę rolno - leśną, usytuowaną w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej Powiat Włoszczowski, secemin- wałkonowy Górne. Dojazd - droga asfaltowa Opis nieruchomości umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rudniki

Rudniki(Wałkonowy Górne + 16 km)

80 000 zł7 200 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki rolne Rudniki k. Koniecpola | 7200 m Na sprzedaż dwie działki rolne o numerach 99 i 100, położone w malowniczej miejscowości Rudniki, gmina Koniecpol, woj.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij